Drzwi wejściowe - zewnętrzne

Drzwi wejściowe to jeden z najważniejszych elementów, które brane są pod uwagę podczas wprowadzania się do nowego miejsca zamieszkania lub biura. Ich najważniejszym celem jest ochrona przed ewentualnym włamaniem. W naszej ofercie znajdują się drzwi takich firm jak KMT, CAL oraz Wiśniowski.

Drzwi wejściowe KMT

W dostępnym u nas asortymencie drzwi zewnętrznych znajdują się produkty firmy KMT. Producent ten powstał w 1967 roku w Polsce i do tej pory proponuje swoim klientom wysokiej jakości profukty. Oferują oni następujące rodzaje drzwi wejściowych:

  • drzwi stalowe
  • drzwi aluminiowe

Posiadają one różne modele i wzornictwo. Drzwi wejściowe firmy KMT mogą występować m.in. w wersjach z przeszkleniami, pokryte drewnem, czy dwuskrzydłowe. Są idealne do domów pasywnych i energooszczędnych. Nasze Centrum budowlane oferuje również drzwi ognioodporne tego producenta.

Drzwi wejściowe CAL

Firma CAL to przedsiębiorstwo rodzinne, które produkuje wysokiej jakości drzwi zewnętrzne już od ponad 30 lat. W ich ofercie znajdują się drzwi drewniane, zewnętrzne. Są one szczególnie skierowane do osób, które marzą o pięknym, ciepłym i bezpiecznym domu. Zawierają wiele innowacji takich jak:

  • wręg antywyważeniowy,
  • termiczna osłona podproża (TOP®),
  • sterowanie zdalne

Produkty firmy CAL zdobią nie tylko Polskie domy, ale również te za granicą: w Anglii, Niemczech, na Litwie czy w Skandynawii.

Drzwi wejściowe Wiśniowski

W ofercie naszego centrum budowlanego mogą Państwo zakupić wiele produktów marki Wiśniowski. Wśród nich są wysokie jakości drzwi zewnętrzne CREO, które posiadają nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań, dopasowanych do własnej wizji domu. Spodobają się osobom kreatywnym, dla których istotne jest możliwość skomponowania niepowtarzalnego modelu.

Drzwi wejściowe CREO są wykonane z najwyższej jakości aluminium z obustronnym panelem nakładkowym. Są odporne na odkształcanie się oraz są wyjątkowo stabilne. Drzwi zewnętrzne CREO poddane były badaniom na zachowanie się między różnymi klimatami (skrajność temperatur), w których otrzymały najwyższą, 3. klasę odporności na warunki klimatyczne. Są to również drzwi, które zadbają o Państwa spokój i bezpieczeństwo. Przeszły one badania antywłamaniowe w klasie RC2 i RC3, które zostały przeprowadzone w największym laboratorium badawczym w Europie - IFT Rosenheim.