Rynny

W ofercie naszego centrum handlowe mogą Państwo znaleźć rynny oraz systemy rynnowe. Mają one bardzo ważne zadanie - odprowadzają wodę opadową z dachu, dzięki czemu elewacja nie nachodzi wilgocią i pozostaje estetyczna. Proponujemy Państwu sprawdzony przez nas system rynnowy Kanion firmy Wavin. Firma ta działa na rynku od ponad 18 lat, dzięki czemu mają doświadczenie w wykonywaniu tego typu systemów.

Cechy systemów rynnowych Kanion

Oferta systemów rynnowych Kanion obejmują rynny w pięciu kolorach oraz pięciu rozmiarach, dzięki czemu łatwo jest je dopasować do każdego dachu i do każdej elewacji. Systemy te cechują się:

  • estetyką i elegancją – oryginalne wzornictwo, trwałe oraz modne kolory, brak zarysowań, wgnieceń, korozji i odkształceń powoduje, że nawet po latach eksploatacji wciąż wyglądają elegancko
  • jest to najgłębsza rynna na rynku – posiada ona pogłębiony profil rynnowy, dzięki czemu uzyskuje większą wydajność hydrauliczną
  • stabilny i mocny profil rynny – dzięki swojej konstrukcji rynna Kanion jest usztywniona i nie odkształca się, a wywinięcie wewnętrzne uniemożliwia wychlapywaniu wody na elewację.

Wysoką jakość tych systemów rynien potwierdza znak budowlany „B”, a także nagrody i wyróżnienia. Rynny Kanion produkowane są z materiału barwionego w masie z użyciem najwyższej jakości komponentów co gwarantuje brak korozji oraz zachowanie równomiernego koloru przez wiele lat.